Švýcarsko: Údaje o zdravotním pojištění ukazují 73% nárůst lidí podstupujících léčbu rakoviny od roku 2020

Rhoda Wilsonová, 18. prosince 2023, expose-news.com

  • Podle Helsany, významné švýcarské zdravotní pojišťovny, se od roku 2016 počet pacientů léčených rakovinou snížil. V letech 2021 a 2022 se však něco změnilo.
  • V roce 2021 údaje společnosti Helsana ukazují, že ve srovnání s rokem 2020 došlo k dramatickému nárůstu počtu pacientů léčených rakovinou o 73 %. A vysoký počet pacientů s rakovinou pokračoval i v roce 2022 s nárůstem o 74 % ve srovnání s rokem 2020.

Švýcarsko zahájilo kampaň hromadného očkování proti covidu 23. prosince 2020.

Zdroj: Live to Fight Another Day

Zpráva Helsana Drug Report je zveřejňována každoročně již 10 let. Analyzuje švýcarský farmaceutický trh a poskytuje přehled o nákladech a spotřebě léků. Je připravována ve spolupráci s Univerzitní nemocnicí v Basileji a Institutem farmaceutické medicíny Univerzity v Basileji. Poslední zpráva, zveřejněná 30. listopadu 2023, ukazuje údaje za rok 2022.

Na informace z Helsana Drug Report upozornil Konstantin Beck, ekonom zdravotnictví na univerzitě v Lucernu, ve videu na začátku tohoto měsíce. Jeho video je v němčině bez možnosti titulků. Transition News však zveřejnily článek o Beckově videu, které je také v němčině, ale lze jej přeložit pomocí online nástroje.

Beck začíná své video poukazem na zdravotní průzkum provedený švýcarským Federálním statistickým úřadem ("BfS") zveřejněný 3. listopadu 2023. BfS provádí průzkum zdravotního stavu každých pět let.

Při oznamování výsledků svého průzkumu BfS uvedla: "V roce 2022 se 85 procent švýcarské populace ve věku 15 a více let cítilo zdravě a 83 procent se cítilo šťastně. Více než třetina z nich přitom žije s trvalým zdravotním problémem. Psychický stres se ve srovnání s rokem 2017 zvýšil. Postižena je zejména věková skupina 15 až 24 let, zejména mladé ženy (...). "

Z výše uvedeného prohlášení se zdá, že švýcarská populace byla podle vlastního hodnocení v roce 2022 zdravější než o pět let dříve. Prohlášení BfS se však neshodovalo s podrobnými údaji shromážděnými z průzkumu zdraví a zveřejněnými BfS. Údaje, které nebyly o několik dní později zveřejněny.

Než byla odstraněna, ukazovala podrobná data z průzkumu:

  • V roce 2017 uvedlo 33 339 lidí, že prodělali infarkt, 27 584 na mrtvici a 116 603 na rakovinu.
  • V roce 2022 však bylo zaznamenáno 170 000 případů srdečního infarktu, 124 515 případů mrtvice a 460 771 případů rakoviny.

V roce 2022 došlo k nárůstu infarktů o 136 661 případů, cévních mozkových příhod o 96 931 a rakoviny o 344 166.

Proč BfS s tak dramatickým nárůstem uvedl, že 85 procent lidí uvedlo, že se cítí zdraví? Jak vysvětlil Beck, údaje shromážděné z průzkumu v roce 2017 nebyly srovnatelné s údaji z průzkumu z roku 2023. Problém vyplývá ze změny otázky, která byla účastníkům položena.

V roce 2017 se průzkum BfS ptal: "Měli jste v posledním roce některou z následujících nemocí nebo zdravotních problémů?"

Jako možnosti byly uvedeny infarkty, mrtvice a rakovina.

V roce 2023 se průzkum BfS v souvislosti se stejnými stavy ptal: "Měli jste někdy ve svém životě některou z následujících nemocí a zdravotních problémů?"

To je samozřejmě obrovský rozdíl, řekl Beck, takže čísla z roku 2022 byla pochopitelně masivně vyšší. Co však není pochopitelné, je to, proč byla otázka změněna, a tím byla torpédována srovnatelnost.

Tento přístup zrovna nepomáhá posilovat důvěru v BfS, dodal Beck. Úřady musí vědět, že se jedná o velmi citlivou otázku, protože tato čísla by mohla odrážet negativní účinky covidových injekcí. A pokud BfS taková data nejprve zveřejní a pak je zase smaže, nedělá to dobrý dojem.

Proč bylo zveřejněno zjevně nesprávné srovnání? Proč se BfS zdržel poskytnutí informací o své chybě? A proč je tisková zpráva BfS tak rozporuplná s rozvojem chronických onemocnění? Podle Becka je zarážející, že se BfS nezmínil o tom, že došlo k nárůstu infarktů, mrtvice a rakoviny.

Aby se pokusil zjistit, co se děje, použil Beck Helsana Drug Report. Ve svém videu Beck ukázal obrázek tabulky ukazující počet lidí, kteří podstupují léčbu rakoviny, který jsme uvedli na začátku tohoto článku. Tato data použil k vytvoření níže uvedeného grafu:

Grafické znázornění dat Helsany; Hnědá křivka ukazuje fluktuace.
Zdroj: Transition News

V roce pandemie, 2020, byl počet lidí, kteří podstoupili léčbu rakoviny, o 9 % vyšší než modrá trendová čára. V roce 2021 to bylo o 95 procent více a v roce 2022 o 106 procent více, než se očekávalo.

"Máme zdvojnásobení případů rakoviny," řekl Beck. To vyvolává otázku: Mohly by být příčinou injekce na covid?

Vzhledem k tomu, že v roce 2020 nedošlo téměř k žádnému nárůstu rakoviny, nemůže být příčinou pandemie. Mohl by existovat další důvod, který vysvětluje náhlý nárůst případů rakoviny, to nemůžeme vyloučit, řekl Beck. Ale "časový vzorec hovoří ve prospěch očkování jako spouštěče případů rakoviny, protože nárůst začíná v roce očkování".

Zdroje pro tento článek zahrnují:

Originál: expose-news.com/2023/12/18/

Bulharsko "covid" zvládlo v Evropě nejlépe, protože nejméně vakcinovalo a nakopalo NOS do nosu

- Pixabay

Na konci roku 2021 Evropská komise varovala, že nízká proočkovanost v Bulharsku "ohrožuje celou EU". V té době byla proočkovanost Bulharska nejnižší v celé Evropě. Mnoho Bulharů "vakcíně" na Covid nevěřilo.

Zveřejněno: 16. února 2023, 8:32 - freewestmedia.com

Nizozemská vysílací společnost NOS (níže v článku) označila Bulharsko za "problémové dítě EU" v oblasti Covidu. Evropská "ochranná zeď" obsahovala řadu nedostatků, přičemž zejména ve východní Evropě zaostávala proočkovanost, stěžovala si NOS. Nejvíce zaostávalo Bulharsko, kde bylo proti laboratornímu infekčnímu viru plně očkováno pouze 22,7 % obyvatel.

V Bulharsku se úřady velmi zdráhaly zavést nová pravidla pro Covid. Opatření, která byla zavedena, jako například požadavek na používání roušek v obchodech, nebyla sledována ani vymáhána.

Jediná evropská země s normální úmrtností - otloukánek Bulharsko

V Bulharsku také probíhal čilý obchod s falešnými očkovacími průkazy, aby Bulhaři mohli opět cestovat. Proočkovanost v zemi tak byla určitě ještě nižší než oficiální údaj.

Nizozemští epidemiologové byli znepokojeni přístupem ke covidu v Bulharsku. V současné době je údajně "plně očkováno" 30 % Bulharů (ve skutečnosti zřejmě jen 15-20%) a pouze 11 % je "posíleno".

A zatímco západní Evropa se potýká s nadměrnou úmrtností, Bulharsko je ve skutečnosti pod hranicí běžné úmrtnosti, i když bylo dlouho očerňováno, protože jejich "proočkovanost" byla tak nízká.

Zdroj: freewestmedia.com

Jedině ochranná známka "Superionherbs" garantuje množství účinných látek v níže uvedených extraktech a samozřejmě u každé šarže.

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium erinaceus

Hericium erinaceus
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)
- na konci stránky: "Klinické studie s Coriolusem u onkologických pacientů" Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ashwagandha

Ashwagandha
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent
10 prokázaných zdravotních přínosů kurkuminu Koření známé jako kurkuma je možná nejúčinnějším existujícím doplňkem stravy. Mnoho kvalitních studií ukazuje, že kurkuma má zásadní přínosy pro vaše...

Rdesno mnohokvěté - He shou wu

Rdesno mnohokvěté - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungli někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Šafrán

Šafrán
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent
Boswellia Phytosome® - novinka s vysokou vstřebatelností, s protizánětlivým a protibolestivým účinkem Boswellia serrata, česky kadidlovník pilovitý je středně velký strom z čeledi březulovitých. Jeho...

S-Acetyl-L-Glutathion

S-Acetyl-L-Glutathion
Glutathion je nejsilnější antioxidant, který vytváří tělo, přičemž S-acetyl-L-Glutathion je nejpokročilejší formou biologicky dostupného glutathionu. Jeho účinnost se rovná nitrožilnímu podávání...

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení
Unikátní kombinace vysoce kvalitních extraktů z hub a rostlin, doplněná o betaglukan vysoké čistoty (nad 80%) a vitamíny na podporu imunity. Devět složek synergicky spojených v blahodárný komplex na...

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium
  KOHI-FOCUS SLOŽENÍ: Instantní káva 76,4 % (100% káva Arabica), Ashwagandha extrakt 10 %, Chaga extrakt 8 %, Tulsi extrakt 5 %, Sibiřský ženšen extrakt 0,5 % 100% Arabika, zklidňující...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 13 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života