MUDr. Kaufman – O Covidu-19 a s tím souvisejících autoritářských opatřeních a o škodlivosti vakcín

Dr. Andrew Kaufman vystudoval medicínu a mikrobiologii, přišel o práci kvůli tomu, že byl ochoten vystoupit a mluvit o tom, co mainstreamová média o covidu-19, vakcínách a s tím souvisejících opatřeních neříkají. V tomto videu sdílí svůj pohled na současnou situaci.

Video s českými titulky je umístěno na odkazované stránce pod tímto obrázkem

  

Překlad:

Moderátor: Vím, že někteří si možná myslíte, že tohle je nějaká šílená konspirační teorie. Na konci tohoto videa si to možná stále budete myslet, ale prosím, v zájmu svého života, svého zdraví a zdraví své rodiny, alespoň tomuto videu dejte šanci. Víc nežádám. Žádám vás, abyste se podívali na celé video s otevřenou myslí a otevřenýma ušima.

Prosím, svůj úsudek si nechte až na konec videa. Dr. Andrew Kaufman v tomto videu sdílí svoji perspektivu na to, co se s covidem-19 děje. Tohle nenajdete v mainstreamových médiích, což je důvod, proč o tom chci mluvit. Mainstreamová média už nemají plnou kontrolu nad informacemi, ke kterým máme přístup.

Nemáme už jen televize. Máme telefony, počítače… můžeme si sami věci vyhledávat a vytvářet vlastní názory. To je krása dnešního světa. Dr. Andrew Kaufman vystudoval medicínu v Jižní Karolíně, a také má bakaláře z molekulární biologie na MIT. Je autorem různých výzkumů, dělá přednášky a poradce pro studenty medicíny a také kolegy ve všech psychiatrických oborech.

Dr. Kaufman nedávno přišel o práci jako praktikující lékař, protože odmítl přijmout to, co se mu říkalo o covidu-19. Pro tohle riskoval svoji kariéru. Podle mě to nejmenší, co můžete udělat, je dát mu svoji otevřenou mysl a uši, a pokusit se pochopit jeho úhel pohledu. Ať už dále nečekáme, začněme s rozhovorem.

Začátek rozhovoru

Moderátor: Dr. Kaufmane, děkuji, že jste tady.

Dr. Kaufman: Je mi potěšením.

Moderátor: Dr. Kaufmane, měl bych se teď bát o svoje zdraví? Nemáte na sobě roušku a sedím blízko vás. Měl bych se aspoň trochu bát?

Dr. Kaufman: Dle mého názoru ne.

Moderátor: Proč si to myslíte? Proč nenosíte roušku?

Dr. Kaufman: Má to mnoho důvodů. Roušky jsou škodlivé pro vaše zdraví. A je spousta psychologických důvodů, proč je nenosím. Ale ten hlavní důvod je, že neexistují žádné lékařské důkazy, že roušky jsou prospěšné. A momentálně nemáme důkazy žádné pandemie, žádné nové nemoci… nemáme důkazy o novém viru. Není tu žádná spojitost, že by virus způsoboval nemoc. Proč tedy nosit roušku? Proč mainstreamová média tak silně prosazují nošení roušek, aby se lidé chránili?

Mediální reportáž: Dělejte, jak říkám… a jak dělám. Noste roušku. Je to prosté.

Moderátor: Jaká je za tím agenda, pokud to není pravda? Proč tohle prosazují?

Dr. Kaufman: Co se týče konkrétně roušek, podle mě to má několik důvodů. Ten hlavní je podle mě, aby lidi od sebe rozdělili. Je to založené na udržování rozestupů a opatření karantény, kdy se požaduje, aby lidé zůstávali doma a nebyli v kontaktu s ostatními. Požadují, aby lidé udržovali rozestupy 2 metrů. Roušky přišly poté. Když narazíte na někoho, kdo má roušku, nedokážete číst jeho obličejové výrazy. Nemůžete efektivně komunikovat. Takže to slouží k rozdělení lidí.

Jsem přesvědčen, že nošení roušek má možná také ezoteričtější důvody. Roušky se používají při iniciačních rituálech. Tento proces si možná můžete představit jako iniciace do nové společnosti. A účastníci společnosti tím procesem prochází. Roušky také souvisí se studem. Lidé, co prožívají vysokou míru studu, a ve své psychiatrické praxi jsem na tohle narazil mnohokrát… tito lidé si zakrývají obličej. Buď určitým účesem, nošením černých brýlí, apod. Teď jsme v takové uměle vytvořené situaci, kdy se po lidech požaduje, aby si zakrývali obličej, a někdy je to požadované zákonem. To tvoří situaci, kdy cítíte stud, že se musíte zakrývat.

Protože tím říkáme, že jste zdroj nebezpečí pro ostatní lidi. Pokud ostatní lidi vnímáme jako nebezpečí pro naše zdraví a bezpečí, pochopitelně nebudeme mít normální společenské vztahy, tak jako lidé máme mít.

Moderátor: Moje otázka je: Proč by chtěli lidi od sebe rozdělit? Proč se to děje? Proč to chtějí dělat? Podle mě to má několik důvodů.

Dr. Kaufman: Jeden prostý důvod je, že když jsou lidé od sebe rozděleni, a nejsou schopni komunikovat, nemohou sdílet myšlenky a informace o tom, co se možná děje. Pokud jsou lidé rozdělení, je jednodušší je tak kontrolovat, aby přijímali oficiální verzi, a kdy mohou spoléhat jen na elektronické zdroje informací. Konkrétně od mainstreamových médií.

Existují také náznaky, že tato opatření pomůžou tomuto sledovacímu softwaru, programu sledování kontaktů, které dávají do mobilních aplikací. Pokud jsou lidé rozděleni, je jednodušší je tak sledovat. Také se navrhovalo, abyste zůstal rozdělený, když řídíte auto. Viděl jsem videa z parkovišť, kde auta mohou parkovat na každém druhém místě. Když jsou lidé takto rozděleni, je snadnější je sledovat například pomocí GPS signálu. Tato strategie má tedy několik potenciálních důvodů.

Moderátor: CDC nedávno oznámilo, že 99,74 % lidí, kteří dostanou koronavirus, ve skutečnosti přežijí. Moje otázka tedy je: Pokud 99,74 % lidí přežije, kvůli čemu je ten poprask?

Dr. Kaufman: To pochopitelně nedává smysl, ale podle mě ani nemůžete věřit těm číslům, protože otázka je, jak zjistíte základní počet? To znamená, kolik lidí bylo nakažených? Zejména spoléhají na jeden ze dvou testů, ale tyto testy ve skutečnosti neměří virus a nemají žádnou známou míru přesnosti, protože nikdy nebyly porovnány se zlatým standardem testování, kdy by ukázali virus a porovnali například PCR test… tento test detekuje RNA, a oni říkají, že to RNA je z viru, ale pokud si pročtete publikace, nikdy ten virus neizolovali a nevzali z něj RNA.

Namísto toho vzali sekvenci RNA ze znečištěného vzorku plicní tekutiny, která má spoustu zdrojů RNA a DNA. Použili fragment z databáze, který už identifikovali, že je virový, a řekli, že protože nějaké sekvence se podobají tomuto fragmentu nebo těmto dalším virům, tak to musí být virus. To ani zdaleka neprokazuje, že to pochází z viru. Tyto testy tedy nemají žádnou známou přesnost, byl jeden pokus, spočítat míru přesnosti, a ta studie ukázala, že ty testy mají 80% míru falešných pozitiv. Ta studie byla následně stažena.

Jak jsem říkal, není možné, spočítat míru přenosti, protože není nic, s čím ji srovnat. Řekl bych, že nejlepší odhad je, že tyto testy jsou 0% přesné. Testujeme lidi, a když jsou pozitivní, říkáme, že mají covid. To používáme jako základní číslo, podle kterého počítáme úmrtnost. To číslo je ale nesmírně nepřesné, protože není důkaz, že ten test měří cokoliv souvisejícího s nemocí. V souvislosti s tím vlastně střílíme naslepo. Pokud se podíváme na celkovou úmrtnost jako úmrtnost na všechny příčiny… což je podle mě nejspolehlivější způsob, jak se na tohle podívat, jelikož nevíme jistě, jestli je tato diagnóza reálná nebo ne.

Ve vědeckých studiích ani virus neprokázali. Pokud se podíváte na celkovou úmrtnost, uvidíte, že je tento rok stejná jako v předchozích letech. Na webu CDC mají stránku, kde porovnávají úmrtnost z tohoto roku, počínaje lednem až do dnešního dne, s průměrnou úmrtností z posledních třech let. Už týdny to sleduji a v podstatě je menší než ten průměr nebo o trochu větší. Tento rok v podstatě umírá stejné množství lidí v porovnání s předchozími roky.

To mi říká, že tu nejsou důkazy nové nemoci, nebo aspoň ne nové nemoci, která by způsobovala úmrtí, protože kdyby ano, tento rok by došlo k nárůstu v úmrtích v porovnání s předchozími lety. Mluvíme o něčem, co ve skutečnosti přesvědčivě nevedlo ani k jednomu úmrtí. Přesto tu máme tato extrémní a nebývalá opatření. Spousta lidí porovnává úmrtnost covidu se sezónní chřipkou.

I dr. Fauci 28. února napsal do časopisu New England Journal of Medicine, že tato pandemie covidu se podobá sezónní chřipce. Uvedl úmrtnost 0,1 %. Abych to uvedl do kontextu… celková populace, vy a já, tento rok máme 0,9% šanci na úmrtí. Samozřejmě vy jako mladý máte nižší šanci na úmrtí, a lidé, co trpí několika nemocemi, mají vyšší riziko. Ale tohle je průměr pro všechny lidi… 0,9 %. Pokud nějaká nemoc má nižší úmrtnost než je úmrtnost celkové populace, nejde o nebezpečnou nemoc.

Na základě toho nemohu říct, že tato extrémní, autoritářská opatření, která nám odebírají naše práva z prvního dodatku, nějak souvisí s nemocí. Musí za tím být jiná motivace. Proč bychom jinak tato opatření neměli každý rok v souvislosti s chřipkou?

O vakcínách

Moderátor: Pokud více jak 99 % lidí, co tento virus dostanou, mají dobrou imunitu, jen ho chytí a pak se ho zbaví, proč se tak silně prosazuje vakcína proti koronaviru, pokud většina populace jen nechá svoje tělo dělat, co dokáže, a použijí svoji imunitu? Proč se tak silně prosazuje tato vakcína?

Dr. Kaufman: Ve skutečnosti se nikdy vědecky neprokázalo, že by vakcíny chránily před jakoukoliv nemocí. Pokud se podíváte historicky na nemoci jako spalničky, obrna a záškrt, uvidíte, že počet případů těch nemocí začal klesat téměř na současnou úroveň. Jinými slovy, ty nemoci v podstatě zmizely z populace v USA.

To se stalo předtím, než vůbec byly nějaké dostupné vakcíny. Moderní vakcíny se ani netestují standardním procesem, kterým musí projít všechny léky, aby byly schváleny, čemuž se říká randomizovaný kontrolovaný test. Jsou tam dvě skupiny. Jedné dají lék nebo vakcínu, a druhé dají placebo.

Pokud tohle děláte s vakcínou, placebo by musela být injekce třeba slané vody namísto složek z vakcíny. Pak byste ty lidi sledoval a zkoumal… jestli někdo v těch dvou skupinách dostal nemoc, před kterou má vakcína chránit, a pak ty skupiny můžete porovnat, a určíte, jestli vakcína fungovala. Tyto studie se pro vakcíny vůbec nedělají.

Uvádí k tomu obrácený důvod a říkají, že je to neetické, protože lidé v placebo skupině by nedostali ochranu, a jelikož se ví, že vakcíny nás chrání před nemocemi, bylo by neetické, je tomu vystavit. Nicméně to je falešné tvrzení, protože neexistují studie, které by prokázaly, že vakcíny chrání před nemocemi. Tohle je jednoduše zkratka, jak vakcíny rychleji dostat na trh.

Schválení získají tím, že ukážou, že vakcínu někomu dali a ten člověk si vytvořil protilátky. Ale pokud do těla injekčně vpravíte jakoukoliv cizí látku, vytvoříte si protilátky. Jednoduše můžete ukázat, že vakcíny splňují stejná kritéria. Jelikož současně nemáme žádné důkazy o viru, a žádné důkazy o nové nemoci, vakcína musí být pro nějaký jiný účel. Tyto vakcíny, které se snaží extrémně rychle vyvinout… některé tyto vakcíny byly údajně vyvinuty v rámci hodin. Nyní je začínají testovat.

Tyto vakcíny mají úplně jinou technologii než předchozí vakcíny. V minulosti vakcíny proti údajné virové nemoci v nějaké formě obsahovaly ten virus. Buď živý a tzv. oslabený virus, takže údajně nebyl schopen způsobovat nemoc, nebo to byl mrtvý virus, nebo by to byly alespoň fragmenty viru. V tomto případě se snaží vzít jen genetický materiál, o kterém tvrdí, že je z viru… U tohoto konkrétního případu říkají, že z viru, který nazvali SARS-COV2, který nikdy neizolovali. Jen z něj vybrali kousek RNA, a sestavili z něj nějakou sekvenci z velmi znečištěného zdroje.

Říkají, že z toho vezmou gen… Jako vakcíny firmy Moderna, která je asi nejznámější, údajně používají sekvenci RNA, sekvenci genetického materiálu z této údajné virové bílkoviny, a tento materiál dají do vakcín, a budou mít nějaký mechanismus… existují různé technologie, které toho údajně mohou dosáhnout… kdy naše vlastní buňky přijmou tento cizí genetický materiál a mají údajně vytvořit bílkovinný produkt. Jinými slovy, naše vlastní buňky budou tvořit virové bílkoviny.

To má nějakým způsobem vést k imunitní odpovědi. Tohle je stejný druh technologie, podle které tvoří geneticky modifikované organismy. Vnímám to jako pokus, nás udělat geneticky modifikovaný organismy. Myslím si, že mají velký prostor, vybrat si, jaký použijí genetický materiál, co bude tvořit, a jak nás ovlivní… tohle může dost hluboce zmanipulovat populaci.

Moderátor: Říkal jste, že nevidíte žádné důkazy viru. Ale po celém světě jsou případy nemocných lidí. Odkud ta nemoc pochází, když ne z covidu-19?

Dr. Kaufman: Lidé dostávají nemoci každý rok a každý rok umírají. Jak jsem říkal, celková úmrtnost je téměř 1 %. V USA to je 3 miliony lidí ročně. A víc. Co se z velké části podle mě děje, vidíte média, jak dělají senzaci z úmrtí lidí. A dělají z toho velké drama, zejména když nejste zvyklí, být kolem umírajících lidí. V minulosti jsem pracoval v mnoha nemocnicích.

Na počátku své kariéry jsem pracoval v oddělení pro rakoviny. Neustále jsem viděl, jak lidé umírali, a často za otřesných okolností. Není pro mě šokující, tohle vidět. Každopádně si myslím, že lidé v nemocnicích, které označili za případy covidu, což jsou teď téměř jediní lidé, co jsou v nemocnicích, protože zavřeli všechna oddělení s lůžky a nemocnice na světě jsou prázdné až na pár lidí. Změnili postupy, kterými tyto lidi léčí. Jedna hlavní změna souvisí s tím, jak podporují dýchání. Když v nemocnici ošetřujete těžce nemocného, jejich dýchací cesty a dýchání je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou je třeba sledovat.

Mají postup pro lidi, kterým například míra kyslíku v krvi klesne nebo mají potíže s dýcháním. Všichni jsme viděli ty trubičky do nosu, do kterého vám posílají kyslík, a poté jsou nějaké další kroky, různé masky, co zvyšují míru kyslíku. Pokud jsou ty věci neefektivní, použijí PAP (pozitivní tlak na dýchací cesty), což je přístroj, který do určité míry vtlačuje kyslík dovnitř.

Momentálně mají nové protokoly, kdy všechny ty kroky vynechávají, a od nosních trubiček jdou přímo na ventilátor. Ventilátor je přístroj, který mechanicky dýchá za vás. Musí vám do krku vložit trubici, spojit ji s tímto přístrojem, který vám v podstatě tlačí vzduch do hrudi. Mnozí tito lidé jsou ale bdělí. S bdělým člověkem tohle dělat nemůžete, protože by to pro ně bylo velmi nepříjemné a způsobilo to různé problémy. Musí tyto lidí dávat skoro do anestezie, dávají jim sedativa, aby přístroj mohl dýchat za ně.

Ví se, že když zdravé lidi dáte na ventilátor, zraní se, a dokonce mohou umřít… nesprávné užití ventilátoru způsobuje velkou míru úmrtí. Víme… i v případě těžce nemocných… moc lidí ventilátor nepřežije, protože je to poslední východisko. V tomto případě se zdá, že předčasné používání ventilátorů zrychluje úmrtí mnoha lidí a zvyšuje rizika mnohých komplikací. Nějaké pitvy zjistily, že lidé měli v plících krevní sraženiny. Když někoho dáte do anestezie a na ventilátor, zvyšujete riziko krevních sraženin.

To může být jedna věc, co se děje. Také se objevily zprávy o tom, že se v nemocnicích zanedbávají pacienti s covidem. Například nutí pacienty podepsat prohlášení, že je nebudou resuscitovat, aby je nemuseli udržovat dlouho při životě. Také se objevují zprávy od lékařů, co říkají, že zdravotníci nereagují na potřeby těch pacientů.

Možná je to ze strachu, že sami onemocní, nebo jim to možná nařídilo vedení nemocnice. Když jsem pracoval v nemocnici, existoval tzv. „pomalý kodex”. V podstatě jde o to, že někdo je tak nemocný, že víte, že šance na jejich oživení je velmi malá. Vyžadovalo by to hodně úsilí a možná by to pacientovi ještě zhoršilo umírání. Existoval neoficiální postup s názvem „pomalý kodex”, kdy nikdo nespěchal za tím pacientem, a vyčkával. Věděli, že ten pacient stejně zemře.

Myslím si, že tohle je to, co vidíme v některých nemocnicích s pacienty s covidem. Nechají je podepsat prohlášení, aby je neoživovali, v porovnání s normálem je zanedbávají, a když jsou v bolestech, trvá jim déle, než za pacienty přijdou. Různé tyto způsoby, jakými k pacientům přistupují, může zvýšit riziko, že tito lidé umřou. Proč by nemocnice záměrně ubližovaly lidem, kteří nemají riziko úmrtí? Proč by jim záměrně dávali ventilátory, které jim škodí? Jaký je za tím motiv? Je to zajímavé, ale myslím si, že lidé, co tohle sledují už od začátku… ještě než v USA byl kdokoliv diagnostikován covidem, mluvilo se o nedostatku ventilátorů.

Firma General Motors začala vyrábět ventilátory. Je zvláštní, aby automobilka začala vyrábět ventilátory právě v čase pro pandemii, která údajně potřebuje ventilátory. Pamatuji si, jak guvernér Como z New Yorku říkal, jak potřebují o 20 000 víc ventilátorů. Od počátku to dalo tuto představu, že ventilátory budou třeba k léčbě pacientů.

Později došlo k pojišťovacímu proplácení v rámci Medicare, což v podstatě říkalo, že proplatí vysoké částky, pokud nemocnice mají případ covidu-19. Takže byla finanční motivace, diagnostikovat lidi, a ta diagnóza měla být proplacena 13 tisíci dolary. Zajímavé číslo. Nicméně, pokud pacienta s covidem léčíte ventilátorem, částka z proplacení se zvýší na 39 tisíc dolarů.

Pokud všechny různé nemocnice dostaly zdánlivě nařízení, nebo udělaly rozhodnutí… nemyslím si, že to rozhodnutí udělaly nezávisle, protože stejné nařízení bylo uvedeno v každé nemocnici. Uzavřely všechna lůžková oddělení pro pacienty s obyčejnými nemocemi, zrušily všechny dobrovolné operace a procedury. Vytvořilo to situaci, kdy nemocnice byly prázdné. Možná pracovníci nemocnic na začátku vážně očekávali velký nával pacientů s covidem. To se ale nikdy nestalo. Nemocnice začaly ve velké míře ztrácet příjmy.

Dostaly se do velmi svízelné finanční situace, až tak, že musely propouštět pracovníky. Všichni jsme viděli zprávy od různých zdravotníků, kteří byli propuštění. To je naprostý opak, co byste očekával od největší zdravotní krize za posledních sto let. Nemocnice byly v této svízelné finanční situaci, a pak přišla tato příležitost k proplácení, aby se udržely při životě. Spousta těchto zařízení je podle mě na pomezí bankrotu. Když existuje finanční motivace… a nemocnice jsou ziskové podniky. Vidí to jako příležitost a vyvíjí tlak na svoje zaměstnance.

Vytvořily protokoly, aby to zavedly. Nemocnice mají typicky různé protokoly nebo klinické zásady, které jsou často zabudované do elektronických lékařských záznamů. Doktoři a ostatní pracovníci v nemocnicích jsou pod velkým tlakem, aby se těmi zásadami řídili. Ty zásady jsou vytvořeny tak, aby maximalizovaly zisky pro nemocnici.

Tohle je takový obvyklý byznys pro nemocnici v tom smyslu, že vytváří strategie k maximalizaci svých příjmů. V tomto případě se zdá, že je to velmi škodlivé, a nejspíše tak jako v ostatních případech.

Moderátor: Chci se vrátit k vakcínám. Říkal jste, že vakcíny se mohou použít k tomu, aby nás udělaly geneticky modifikovaným druhem? Co podle vás do této vakcíny dají a jaká je agenda za tím, proč dávají tyto potenciálně riskantní látky do našeho těla? Co se podle vás stane?

Dr. Kaufman: Je těžké, říct, co bude v této vakcíně, kromě nějakého genetického materiálu, protože se zdá, že všichni výrobci používají tuto strategii. Pokud se ale podíváme na jiné vakcíny, najdeme v nich řadu věcí, o kterých si řeknete: Jak se to ksakru dostalo do vakcíny? Těmto látkám se říká adjuvansy. Říkají, že pomáhají vakcíně, aby fungovala, ale nevysvětlují, proč. Jedna látka, která je ve všech vakcínách, je hliník. Obvykle ve formě hliníkového hydroxidu.

Všichni víme, že hliník je vysoce toxický. Podle nich je hliník ve vakcíně třeba, protože zvyšuje odpověď protilátek. Ale říkají to takto… ve skutečnosti tím myslí, že hliník je tak toxický, že ve vašem těle způsobuje šokovou reakci, kdy vaše imunita vytvoří protilátky navíc, protože hliník je tak toxický. To si lidé neuvědomují. Kromě toho některé vakcíny obsahují i rtuť. Víme, jak toxická rtuť je. Je to jedna z nejtoxičtějších neradioaktivních známých látek.

Moderátor: Proč je dávají do vakcín? Pokud nejsou zdravé pro tělo, proč do vakcíny dávat rtuť?

Dr. Kaufman: Oni říkají, že slouží jako konzervant. To je jejich uvedený důvod. Ale ve vakcínách je mnoho dalších látek. Dávají do nich například polysorbát 80, což je toxický konzervant. Ví se, že polysorbát 80 otevírá hematoencefalickou bariéru. V těle máme systém, který látky odděluje od našeho mozku a centrální nervové soustavy, kterému se říká hematoencefalická bariéra. Ne všechny látky se skrze ni mohou dostat. Je to ochranný mechanismus pro náš mozek a míchu.

Ale polysorbát 80 tu bariéru otevírá, takže více látek se může dostat do mozku. Zajímalo by mě, jestli to je třeba záměr za touto látkou. Je tam ale mnoho dalších látek. Ve spoustě vakcín se nachází volné DNA z potracených plodů. Je tam řada dalších chemikálií. Italští výzkumníci, kteří před pár lety pod elektronovým mikroskopem zkoumali téměř každou komerčně dostupnou vakcínu, našli nanočástice z různých kovů. Byly to velmi neobvyklé kovy, aby byly ve vakcíně.

Kovy jako wolfram, velmi toxické kovy jako antimon a olovo. Když se díváte na výsledky toho jejich výzkumu, potřebujete periodickou tabulku prvků a můžete ukázat téměř na vše uprostřed té tabulky, co v těch vakcínách našli. Ale výrobci vakcín nevysvětlují, k čemu všechny tyto látky slouží. Ani nepřiznávají, že vakcíny obsahují ty nanokovy. Když se ti výzkumníci zeptali výrobců, jak se ty látky do vakcín dostaly, nedostali žádné informace. Našli ty látky v každé vakcíně od různých společností, které vyrábí vakcíny.

Dávají do nich všechny tyto látky a vidíme, že jsou příčinou velkého množství nemocí v naší společnosti. Možná je to způsob, jak lidi udělat oslabenými a nemocnými, aby se nemohli vzbouřit, nebo aby bylo jednodušší, je kontrolovat. Pak to má další aspekt a tím je agenda transhumanismu. Transhumanismus je filozofie související s upravením našich lidských vlastností nějakou formou technologie. Například tím, že nás geneticky upraví, to je jasný příklad ve směru transhumanismu.

Jako lidé v sobě přirozeně nemáme cizí DNA. Pokud ji do lidí dostanete, v podstatě měníte něco na naší lidskosti a děláte z nás něco, co určitým způsobem není lidské. Tohle je podle mě strategie, ke které směřují.

Moderátor: Měl by se někdo, včetně zranitelných a starých lidí, vůbec nějak bát tohoto covidu-19?

Dr. Kaufman: Podle mě ne. Myslím si, že tento rok čelíme stejným zdravotním rizikům jako každý rok.

Pokud jste starší člověk a máte chronická onemocnění jako plicní onemocnění, srdeční onemocnění, cukrovku… budete zranitelný vůči vážným nemocem. Všichni zemřeme… Celková úmrtnost je jedna na jednoho člověka. Není možné, dosáhnout nesmrtelnosti.

Nicméně, pokud podniknete kroky ke zlepšení svého zdraví, tím, že budete jíst čisté jídlo, pít čistou vodu a dostatek vody, tím, že nějakými detoxy se zbavíte mnoha tisíců toxinů, kterým jsme vystaveni, budete schopen svoje zdraví optimalizovat a budete mnohem odolnější vůči jakékoliv nemoci.

Moderátor: Řekl byste, že musíme důvěřovat svému tělu a nechat ho, dělat, čeho je schopné? Říct si: Naše imunita je schopná překonat různé nemoci. Měli bychom více důvěřovat tomuto než teď důvěřujeme vakcínám?

Dr. Kaufman: Rozhodně. Naše tělo je schopné se vyléčit v podstatě z čehokoliv. Co podle mě v konverzaci chybí, a co naprosto chybí v mainstreamové medicíně, je to, že musíme o své tělo pečovat, aby toho bylo schopné. Nemůžeme spoléhat na léky nebo ani doplňky, aby to udělaly za nás.

Vše, co dáváme do svého těla, a mimochodem… nevybíráme si vše, co si do těla dáváme. Musíme dýchat vzduch, který je hodně znečištěný. Některé věci nemůžeme kontrolovat. Ale máme spoustu věcí pod kontrolou. Můžeme si vybírat, co si dáváme na kůži, co si dáváme do úst. A cokoliv jiného, co jde do našeho těla.

Pochopitelně injekce nebo ostatní věci. Nad tím máme plnou kontrolu. Pokud si do svého těla budeme dávat jedy, naše tělo bude tvořeno jedy. Jak se nám říkávalo: Jsi to, co jíš. To je na 100 % pravda. Kde jinde byste získal materiál k vytvoření svého těla? Pochází z toho, co do něj dáváte. Musíme se podívat na to, co dáváme do svého těla. Pokud jíte jídlo z restaurace nebo balená jídla z obchodů s potravinami, jíte jedy. Jeden z nejrozšířenějších jedů je glyfosát, což je herbicid Roundup.

Všichni podle mě o něm slyšeli a spousta lidí si ho stále dávají na trávník proti plevelu. Světová zdravotnická organizace určila, že glyfosát způsobuje rakovinu. Nachází se téměř v každém zpracovaném jídle. Je v kávě ve Starbucksu, je v lupíncích, je v čímkoliv z kukuřice nebo čímkoliv, co obsahuje látky zpracované z GMO kukuřice. Pokud se podíváme jen na tento jeden jed, máme velkou zátěž. Jen tím, že věříme potravinářským společnostem a řetězovým restauracím.

Když jíme jejich jídlo, dáváme si tento jed do svého těla. Dokud si to neuvědomíme a nepřestaneme, nebudeme schopni realizovat svůj plný zdravotní potenciál, aby naše těla byla schopná se sama opravit z toho poškození.

Moderátor: Dr. Kaufmane, co byste řekl lidem, kteří vás mohou označit za lehkovážného nebo nezodpovědného nebo i za „zabijáka starých lidí” kvůli tomu, že mluvíte o tom, že není třeba nosit roušky, že udržování rozestupů není třeba, a aby si lidé nedávali vakcínu. Co byste těm lidem řekl?

Dr. Kaufman: Kdokoliv, kdo se uchýlí k takovému označování, tomu se říká útok proti osobě, a to naznačuje, že nemají žádný racionální argument proti tomu, co říkám. Nechci nikomu říkat, co dělat. Jednoduše chci říct, že jsem se do hloubky na tyto informace podíval očima vědce a tohle jsou moje závěry.

Chci, aby lidé zkoumali sami za sebe. Chci, aby lidé vypnuli stanice CNN, Fox a NBC, a namísto toho šli na web CDC a Světové zdravotnické organizace a ostatní místa, a šli do vědecké literatury a zjistili… možná se vám nepodaří pochopit všechny detaily, ale můžete se podívat do sekce diskuze a uvidíte, co tam říkají.

Například pokud se podíváte na publikace, které tvrdí, že tento virus izolovali, tak ani jedna z těch publikací v sekci závěru neříká, že tento virus způsobuje nemoc. Říkají, že potenciálně souvisí s nemocí, a že je třeba více výzkumu. Pokud se na to sami podíváte, můžete si vytvořit vlastní názor. Chci, aby lidé byli otevření a dívali se na nesrovnalosti. Proč propouští zdravotníky? Proč jsou nemocnice prázdné? Proč mají tyto finanční motivace? Pokládejte si otázky. Pak se sami rozhodněte, co je podle vás ten důvod. Nevěřte jen mně.

Dělám vlastní rozhodnutí pro sebe a svoje děti, ne pro společnost. Myslím si, že jste naivní, pokud jen bezvýhradně přijímáte, co vám říkají, zejména když lidé, co stojí za těmito opatřeními a politikami, jako dr. Fauci, který sám řekl, že tohle je neškodná nemoc.

Moderátor: Moc se mi líbí, co jste řekl, protože jsem přesvědčen, že lidé by neměli jen přijímat, co se jim říká, ale měli by si vyhledat více informací. To by měli dělat všichni na světě pro sebe a svoje zdraví. Lidé, co prosazují tato opatření, nemusí jednat ve vašem nejlepším zdravotním zájmu. Musíte svoje zdraví převzít do vlastních rukou. Tomu vážně věřím.

Dr. Kaufman: Přesně tak. Zamyslete se nad tím… Osobně jsem se neřídil žádným z těch pravidel. Nezůstávám doma, neudržuji rozestupy… neříkám, že stojím před obličejem lidí. Pokud jsou tomu otevření, rád dám obejmutí. Nenosím roušku… dokonce jsem přišel o práci za to, že jsem odmítl, nosit roušku.

Neviděl jsem nikoho nemocného. Ani jednoho člověka. Proč máme tedy dělat všechny tyto věci? Musíte si položit otázku na základě vlastní zkušenosti, co se skutečně děje?

Moderátor: Tohle video uvidí deseti tisíce lidí, možná tyto informace slyší poprvé, možná budou trochu rozhození nebo skeptičtí. Co byste jim řekl?

Dr. Kaufman: Vím, že spousta z toho, co říkám, může být šokující. Není to něco, čemu jsem se ihned sám otevřel. Jsem doktor medicíny. Byl jsem naprosto indoktrinovaný mikrobiální teorií, že viry způsobují nemoci, a takto jsem pracoval, a že vakcíny jsou zázrakem moderní medicíny. Až dokud jsem nezačal zkoumat výzkum za těmito věcmi… nejprve jsem musel být ochotný, ty myšlenky zpochybnit.

Odkládal jsem výzkum vakcín nějakou dobu, protože moje děti byly očkovány. Jak jsem si uvědomil, že na vakcínách nemusí být něco správného, nemohl jsem to zvrátit a bál jsem se, to zpochybnit, protože, když zjistím: Pokud jsou vakcíny špatné, co jsem to provedl svým dětem? Byl to pro mě proces, abych byl schopen se otevřít, podívat se na vědecký materiál, což je nejobjektivnější způsob, jak to zkoumat. Jakmile jsem to udělal, uvědomil jsem si, že to, co nám o těchto věcech říkali, není pravda.

Že neexistuje výzkum, co prokazuje efektivnost vakcín, a že neexistuje výzkum, co prokazuje mikrobiální teorii. Uvědomuji si, že je těžké, tyto věci zpochybňovat, protože s nimi máme spojenou svoji identitu. Když jste velmi malé dítě, co vám říkají rodiče? Říkají: Drž se dál od Honzy, je nemocný. Říkají: Když kýcháš, zakryj si ústa a nos, jinak někoho nakazíš.

Tato myšlenka, že si mezi sebou šíříme nemoci, a že jsme pro sebe nebezpeční, se nám vštěpuje od útlého věku. A nyní, v reakci na tuto velkou krizi, začít to zpochybňovat… je to velké sousto. Většina lidí se podle mě bojí, že sami onemocní, že nedokážou nad těmito věcmi přemýšlet. Jsou zaměřeni jen na přežití, co jim ohrožuje život a jak se ochrání. Pokud jste schopní se na něco objektivně podívat… přistupte k tomu klidně opačně. Pokuste se prokázat, že je to pravda. Řekněte: Najdu vědecké důkazy, že virus existuje, a že způsobuje nemoci.

Přistupte k tomu takto… pokuste se prokázat, že se mýlím. Když to ale budete dělat, buďte otevření informacím, které z té publikace, článku nebo statistik získáte. Jen se zamyslete, co to znamená. Prokazuje to jednu věc nebo druhou? To vám pomůže, se rozhodnout. Pokud nejste ochotní tohle udělat, nemyslím si, že mohu cokoliv říct, co by pomohlo. Ale doufám, že se brzy otevřete tomu, začít věci zpochybňovat, než bude příliš pozdě. Je dost jasné, že se pokusí zavést více autoritářské kontroly nad námi. Takto ve své budoucnosti nechci žít.

Moderátor: Něco, s čím mám i já potíže, a vím, že s tím bude mít potíže spousta diváků, je to, proč by někdo chtěl záměrně ublížit lidstvu? Chci věřit, že lidé jsou láskyplní a chtějí pro sebe to nejlepší. Podle toho, co říkáte, tito lidé záměrně do našich těl dávají toxiny. Proč to dělají?

Dr. Kaufman: Jsem plně přesvědčen, že naše skutečná lidská podstata je, neubližovat si. Máme tendenci spolupracovat. Když vidíte ztraceného cizího člověka, který se vás zeptá na směr, dáte mu směr. Tohle se stane 99 ze 100 případů. Dívejte, jak došlo k tomuto rozhovoru. Z ničeho nic jste mi napsal email, jako cizí člověk, a já cítil, že máte dobré úmysly, a chtěl jsem vám pomoct… promluvili jsme si a vyhradil jsem si čas, abych pomohl s tímto projektem a dostal tyto informace ven.

Nedostávám za to zaplaceno. Dělám to, protože je to důležité, a chci ostatním lidem pomoct. Lidé, co tuto situaci kontrolují, nejsou obyčejní lidé. Mají odlišné motivy a cíle. Stačí se podívat na historii, abyste viděli, že vlády a ostatní lidé u moci jednají psychopaticky různými způsoby. Existuje i slovo „democida”, což znamená, že vláda zabíjí svoje vlastní lidi. Došlo k tomu v mnoha zemích. Při ruské revoluci, v komunistické Číně, v Kambodži, Arménii… v historii se to opakuje.

Musíme se podívat na tyto příklady, abychom si uvědomili, že k tomu může snadno dojít v moderní době. Jsou to teprve nedávné příklady. Pokud se z nich nepoučíme a neuvidíme znamení…. nejsem si jistý, jestli to byl Hitler, ale jeden diktátor řekl, že způsob, jakým plně ovládnete populaci, je tím, že lidem postupně odebíráte malé kousky svobody.

A to vidíme, že se v naší zemi děje. Přišli jsme o svobody skrze zákon PATRIOT Act a nedávno jsme přišli o velké svobody. Naše právo, shromažďovat se. Nemůžeme se shromažďovat v kostele, na stadionu nebo na koncertu. Přišli jsme o právo, cestovat. Do určité míry s internetovou cenzurou jsme přišli o svobodu tisku a slova. A o svobodu vyznání, jelikož nemůžeme chodit na svatá místa. Tohle by lidi mělo dost znepokojit, že se tato práva odebírají. Musí existovat něco extrémního, aby se to vyrovnalo. Lidé se tím ale řídí dobrovolně a pro lidi u moci to dělají velmi snadné.

Pokud se podíváte na strategii sledování kontaktů, zjistíte, kam to směřuje. Na začátku nám řekli, že chtějí mít jistotu, abychom nebyli vystaveni viru, a pak téměř ihned, jak došlo k protestům, oznámili, že použijí sledování kontaktů, aby našli ty agenty provokatéry, kteří při protestech způsobují potíže. Použijí to ke všemu, aby nás špehovali a sledovali každý náš krok. Je jasné, že tudy věci směřují.

Moderátor: Uvědomuji si, že role médií je, zveličit strach. Slyšel jsem mnoho lidí a doktorů, co říkají, že strach je skvělý způsob, jak lidi kontrolovat. To, co říkáte, dává smysl. Ano, rozhodně. Chci se vás zeptat… proč není více doktorů jako jste vy… protože tohle dává naprostý smysl… co o tomto mluví? Pokud jde o život nás a našich dětí, proč všude nekřičí a neříkají, že nám chtějí ublížit? Proč jsou potichu? Proč nemluví?

Dr. Kaufman: Myslím si, že většina doktorů je v tomto indoktrinovaném stavu, kdy nejsou schopni věci zpochybnit. Ale jakýkoliv doktor, který pracuje v přední linii, musí vědět, že moc nemocných lidí není. Více z nich vystupuje a mluví o tom, jako například dr. Buttar, který měl panel na London Real, kde měli více jak 100 lékařů, kteří souhlasí s většinou toho, co jsem během tohoto rozhovoru řekl. Jsou i další, kteří o tom mluví, ale tím se vystavují velkému riziku. Bojí se, že přijdou o své živobytí.

Moderátor: Tak jako vy jste o něj přišel.

Dr. Kaufman: Ano. Mám štěstí, že jsem byl schopen najít jiný způsob. Ale na tohle jsem se připravoval roky, abych mohl odejít z medicíny. Došlo k tomu předtím, než jsem byl plně připraven, ale i tak jsem měl záložní plán. Pokud bych byl na 100 % obyčejný alopatický doktor, říkal bych si… co mám sakra dělat? Mám studentský dluh 250 tisíc dolarů, mám hypotéku, platím dětem soukromou školu. Pokud mě vyhodí z mé práce doktora, jsem v háji. Žena mě opustí, moje děti půjdou na veřejnou školu. Budu nezaměstnaný. Co budu dělat?

Je to děsivé a obtížné na překonání. Je jeden doktor, který na začátku začal věci zpochybňovat. Měl potíže s vedením své nemocnice za to, že zmínil, že nemocnice je prázdná. Prošel procesem, kdy studoval viry a mikrobiální teorii, a hodně se toho naučil… řekl bych, tento člověk je stejný expert na to téma jako já. Není ale připraven, aby veřejně vystoupil a mluvil o tom, protože jeho rodina váhá, neví, co by po tom dělal. Ale řeknu vám, že to, jak věci probíhají, nedojde k obyčejnému návratu do zaměstnání… ať už v případě doktorů nebo jiných profesí.

Dojde chvíle, kdy si lidé uvědomí, že nemají už, co riskovat. Doufám, že více lidí veřejně promluví. Už jich hodně promluvilo, ale nemluví se o nich v mainstreamových médiích. I když jsou jich stovky, většina lidí o nich ani neví.

Moderátor: Dr. Kaufmane, chci ocenit, že jste ochotný se držet toho, co považujete za pravdu, a nebojíte se ani, přijít o práci, a mluvit o tom. Děkuji, že šíříte svoji pravdu.

Dr. Kaufman: Oceňuji tuto příležitost, sdílet tyto informace.

Moderátor: Mohu vám potřást rukou?

Dr. Kaufman: Určitě.

Moderátor: Mohl bych vás tady vedle stolu obejmout?

Dr. Kaufman: Moc rád.

Moderátor: Dr. Kaufmane, moc vám děkuji.

Dr. Kaufman: Není zač.

Moderátor: Tyto informace rozhodně dostaneme mezi lidi. Sdílel jste skvělé poznatky. Nemohu se dočkat, dokud lidé alespoň… nechci, aby to zavrhovali… aby si to aspoň vyslechli. Jak jste říkal, mít odvahu pro sebe a své zdraví… mohou to zavrhnout, ale aspoň aby si udělali vlastní názor. Aby jen nepřijímali, co se děje.

Dr. Kaufman: Ano, nic víc nemůžeme žádat. Pokud bychom měli kulturu, kde se lidé sami vzdělávali a dělali vlastní rozhodnutí, bylo by to mnohem jiné a lepší a svobodnější.

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

Jedině ochranná známka "Superionherbs" garantuje množství účinných látek v níže uvedených extraktech a samozřejmě u každé šarže.

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium erinaceus

Hericium erinaceus
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)
- na konci stránky: "Klinické studie s Coriolusem u onkologických pacientů" Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ashwagandha

Ashwagandha
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent
10 prokázaných zdravotních přínosů kurkuminu Koření známé jako kurkuma je možná nejúčinnějším existujícím doplňkem stravy. Mnoho kvalitních studií ukazuje, že kurkuma má zásadní přínosy pro vaše...

Rdesno mnohokvěté - He shou wu

Rdesno mnohokvěté - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungli někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Šafrán

Šafrán
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent
Boswellia Phytosome® - novinka s vysokou vstřebatelností, s protizánětlivým a protibolestivým účinkem Boswellia serrata, česky kadidlovník pilovitý je středně velký strom z čeledi březulovitých. Jeho...

S-Acetyl-L-Glutathion

S-Acetyl-L-Glutathion
Glutathion je nejsilnější antioxidant, který vytváří tělo, přičemž S-acetyl-L-Glutathion je nejpokročilejší formou biologicky dostupného glutathionu. Jeho účinnost se rovná nitrožilnímu podávání...

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení
NOVINKA  Unikátní kombinace vysoce kvalitních extraktů z hub a rostlin, doplněná o betaglukan vysoké čistoty (nad 80%) a vitamíny na podporu imunity. Devět složek synergicky spojených v...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           BŘEZEN 2024 -31 článků

           DUBEN 2024 - 15 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života