Bolívie distribuuje svým občanům zdarma CDS (roztok ClO2) jako účinný lék na COVID-19

18.prosince 2020 V BOLÍVII JIŽ NĚKOLIK DNÍ BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY ŘÍZENÁ A KONTROLOVANÁ CELOSTÁTNÍ DISTRIBUCE CHLORDIOXIDU - CDS PŘES LÉKARNY A DISTRIBUČNÍ CENTRA, KDE LIDÉ DOSTÁVAJÍ CDS ZDARMA DO KAŽDÉ BOLÍVIJSKÉ RODINY.

Infekce, počet nakažených a úmrtnost na Covid se dostává do velmi nízkých čísel a tam, kde začali se CDS dříve, jsou tato čísla již skoro na nule. Žádná pandemie, epidemie a nemocnost se nekoná. Virové infekce přestávají být v Bolívii nebezpečné a Covid mizí z jejich života a země.
Skvělé, velkolepé, čeho Bolívijci dosáhli a o čem většina zemí jen sní... "Blbé" je jen to, že Bolívie, díky tomu, nebude potřebovat žádná očkování, když nebude důvod proti čemu očkovat...
Skvělé body pro vládu, když se rozhodla kontrolovat výrobu a distribuci ClO2, neboť se předejde neodbornému prodeji přípravků, kdy se lidem prodávali často i jiné nesprávné látky, které nezodpovědní a neznalí obchodníci vydávali za Žlutou vodu - CDS a přitom šlo o něco jiného, co nebylo funkční nebo to dokonce některým lidem ublížilo. Nyní má každý jistotu, že v lékárně a na distribučních místech dostane to správné a navíc s řádným návodem k používání.
Držme pěsti Bolívijcům, modleme se za jejich ochranu, neboť dříve nebo později to přinese prospěch všem lidem na celé planetě. A také sledujme statistiky úmrtí a onemocnění na Covid-19 v Bolívii, které stále klesají, a už nyní jsou jedny z nejnižších na světě.

www.facebook.com/oteromarce.../posts/861953857709110

Co k této nadějné staronovince dále napsat a publikovat?

20.2.2020 byl publikován článek - "MMS/CDS – Oxid chloričitý vás může zachránit!"

Časopis Nová Regena se věnuje problematice CDS/MMS a účinné látce z těchto roztoků, kterou je oxid chloričitý, mnoho let. Jako jediné nezávislé médium v ČR a SR informujeme své čtenáře o tom, jaká je pravda ve světle lží a pomluv. Lidé, kteří lži o MMS/CDS rozšiřovali a stále rozšiřují, možná nyní budou litovat toho, že pomlouvali látku, která může zachránit celý svět. Když ne celý svět, tak alespoň každého, kdo s ní umí zacházet.
Pokud budete používat oxid chloričitý dle níže uvedených návodů, které jsou součástí knihy Jima Humbla o MMS, na 99 % neonemocníte, i když budete s nemocnými v úzkém kontaktu. Coronavirus se přenáší nejčastěji kapénkovou infekcí, tedy stejně jako chřipka. Tedy čtěte a řekněte o tomto článku celé své rodině, příbuzný, kamarádům, známým… jde o hodně!

Pavel Eiselt    

Ve zkratce nyní uvádíme fakta, která jsou známá přes 12(!) let, a následně návody k udržení vašeho zdraví pomocí tří jednoduchých postupů!

Oxid chloričitý a virus chřipky
Studie japonských výzkumníků Ogaty a Shibaty (z roku 2008) zkoumala působení oxidu chloričitého v plynném stavu na virus chřipky na myších. Výsledkem bylo, že oxid chloričitý už při extrémně nízkých koncentracích (0.03 ppm po dobu 15 minut) ochránil myši před nákazou virem. Po 16 dnech nezemřela žádná z myší, které byly vystaveny ClO2 (0 z 10); v kontrolní skupině, na kterou nebylo použito ClO2, zemřelo 7 myší z 10. Pozoruhodný výsledek, který zatím bohužel zapadnul.

Ogata pokračoval další studií (rok 2012), kde podrobně popsal mechanismus působení oxidu chloričitého na virus chřipky. ClO2 vyřadí z provozu hemaglutinin, což je jakýsi „náústek“, díky němuž se vir dokáže navázat na hostitelskou buňku a infikovat ji. V podstatě něco, jako kdybychom klíštěti vytrhli kusadla, mohlo by po nás lézt, ale nemohlo by se už nikdy zakousnout. Chřipkový virus zbavený hemaglutinin pomocí oxidu chloričitého ztrácí schopnost infikovat.

V roce 2013 zkoumal Ogata inhalaci ClO2 v plynné formě u krys. Zjistil, že už extrémně nízká koncentrace, 0,03 ppm, je dokáže před virem ochránit (tedy stejný výsledek jako u studie na myších). Ke stejnému závěru došel i Mimura v roce 2010. Ten dokonce experimentálně potvrdil účinnost proti chřipkovým virům už v koncentraci od 0.01 ppm.

Oxid chloričitý a šíření infekcí – pokus ve škole a v nemocnici
Zajímavou studii provedli Japonci Ogata a Shibata v roce 2009. V pokusu se porovnávaly dvě školní třídy a počet absencí u žáků těchto tříd. Do jedné ze tříd byla po celou dobu vpravována přes rozprašovač s voňavým deodorantem extrémně nízká dávka oxidu chloričitého. U třídy, která „dýchala“ oxid chloričitý, byla zjištěna statisticky průkazná nižší absence žáků (interval spolehlivosti (p < 0.00001) než u kontrolní třídy.

Další studií, která se tímto tématem zabývala (Loweab, 2013), je pokus provedený v nemocničních pokojích, který se zaměřil na dezinfekci oxidem chloričitým v plynné podobě a vliv na šíření tří druhů bakterií (Bacillus anthracis – antrax, Francisella tularensis – tularémie a Yersinia pestic – mor).

Dezinfekční protokol používal koncentraci ClO2 mezi 377 a 385 ppm s expozicí cca 767 ppm za hodinu při relativní vlhkosti 65 %. Výsledkem bylo 100% zničení spór všech tří druhů bakterií. Při snížení koncentrace na hodinu a snížení vlhkosti už nedošlo k úplné likvidaci, ale pořád došlo k osmi – až desetinásobnému snížení výskytu mikroorganismů.

K výborným výsledkům došli vědci i při pokusu v nemocnici pro zvířata (Hsu, 2016). Použilo se vzduchové rozprašování nízkých koncentrací.

V současnosti jsou obrovským problémem epidemie chřipky a nejohroženější oblasti a skupiny jsou ve školách, nemocnicích a domovech pro seniory. Aplikace oxidu chloričitého způsobem, jaký navrhnul experimentálně Ogata s Shibatou, by mohla velmi výrazně omezit šíření infekcí. Na chřipku u nás zemře ročně v průměru zhruba 2600 lidí.

Nemocnost má navíc obrovské ekonomické důsledky jak kvůli nižší pracovní produktivitě (tzv. přecházení nemoci) a pracovní neschopnosti (nemocenská), tak i kvůli nákladům na léky a léčení, které jsou dotovány ze státního rozpočtu. Potenciál pro oxid chloričitý je obrovský. Ale zatím bohužel zkoumán jen výzkumníky v Japonsku.

Oxid chloričitý navíc působí i proti bakteriím, které jsou odolné vůči antibiotikům. Tzv. superbakterie jsou aktuálně jedním z největších strašáků pro lidstvo a úloha oxidu chloričitého v boji na této frontě by se měla co nejrychleji začít zkoumat.

Víte, kde se člověk nejčastěji nakazí superbakterií? V nemocnici. A to je pobuřující. Je už zhruba známo i to, jak se k pacientům tyto bakterie dostávají. Z vodovodních trubek (Mathers, 2017). Co brání plošné aplikaci oxidu chloričitého v malých dávkách přes vzduchotechniku v nemocnicích? Nebo jeho využití při dezinfekci operačních sálů nebo vodovodního potrubí v nemocničním areálu? Levné řešení, které by potenciálně mohlo snížit úmrtnost i dobu pacientů strávenou v nemocnici.

Zdroj: www.alternativnicesta.cz

Vidíte? Už chápete? Dvanáct let je známý skvělý účinek nízkých koncentrací oxidu chloričitého na chřipku a nic se nestalo. Nyní, když je koronavirus velkým a bude pravděpodobně celosvětovým problémem, který si nyní ani nedokážeme představit, tak se stále vyvíjí „vakcína“ a lidem se doporučuje nošení, z pohledu infekce koronavirem naprosto nefunkčních roušek. Takové nesmysly…

Celý článek najdete v Nové Regeně 03/2020.

Jim Humble o MMS - 1.část (CZ dabing)

Jim Humble o MMS - 2.část

"Jedovaté" MMS jako lék proti malárii při vědecké zkoušce Červeného kříže uspělo (video)

Od 12.12.2012 se realizovaly v Ugandě, v okrese Luuka, pod dohledem Červeného kříže klinické testy účinku MMS (ClO2) na malárii. Je to historický okamžik, kdy celosvětově uznávaná organizace našla odvahu účastnit se regulérních testů na léčbu malárie pomocí MMS, o kterém do dnešní doby prohlašují úřady, ale i někteří vědci a lékaři, že je to nesmysl a podvod.

U většiny nemocných byla úspěšnost léčby už po první dávce MMS, a menší zlomek nemocných malárií byl vyléčen po druhé dávce MMS.

Výsledek 100% úspěšnost léčby. Video s českými titulky.

Autismus, rakovina i další těžké nemoci se dají úspěšně léčit - Andreas Kalcker

Farmaceutické firmy nenávidí jeho jméno. Přichází s možností léčit těžké choroby za zlomek ceny, pomocí látky s názvem MMS. Objíždí odborné konference, kde všechno vysvětluje i to jak vlastně funguje lidské tělo. Stává se nepohodlným, byl zatčen a tisíce lidí podepisují petici proti jeho pronásledování. Dorazil i do Prahy a tady je záznam z jeho přednášky (CZ simultánní tlumočení).

Po kliknutí na video, překlikněte na YouTube, vlastník videa z důvodu reklamy umožňuje přehrání jen přimo na YouTube (Podívejte se na toto video na YouTube).

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ STRÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

         ČERVENEC 2024 - 22 článků

 

Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života