Co je cyklická ketogenní dieta

- Pixabay

Barbora Nová

Ačkoli je ketogenní dieta často považována za nepružnou, má mnoho různých variant, přičemž standardní keto dieta je zdaleka nejoblíbenější formou, ale existuje několik dalších způsobů, jak tento režim s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem tuků dodržovat - včetně cyklické ketogenní diety.

Cyklická keto dieta zahrnuje střídání přísného ketogenního jídelníčku s vysokým obsahem tuků a nízkým obsahem sacharidů s vyšším příjmem sacharidů.

Následují výhody, nevýhody a základní kroky cyklické ketogenní diety.

Co je cyklická ketogenní dieta?

Ketogenní dieta je strava s vysokým obsahem tuků a velmi nízkým obsahem sacharidů.

Při dodržování ketogenní diety obvykle omezíte sacharidy na méně než 50 gramů denně (1, 2).

Při drastickém snížení příjmu sacharidů musí vaše tělo místo glukózy neboli krevního cukru spalovat tuk jako zdroj energie v procesu známém jako ketóza.

Během ketózy vaše tělo využívá ketony - vedlejší produkty rozkladu tuků produkované játry - jako alternativní zdroj energie (3).

Ačkoli je cyklická ketogenní dieta variantou standardní ketogenní diety, existují mezi nimi zásadní rozdíly.

Cyklická ketogenní dieta zahrnuje dodržování standardního protokolu ketogenní diety 5-6 dní v týdnu, po kterých následují 1-2 dny s vyšší konzumací sacharidů.

Tyto dny s vyšším obsahem sacharidů se často označují jako "krmné dny", protože mají doplnit vyčerpané zásoby glukózy v těle.

Pokud držíte cyklickou ketogenní dietu, přepínáte se z ketózy během dnů dokrmování, abyste mohli po přechodnou dobu využívat výhod konzumace sacharidů.

Cyklická ketogenní dieta je oblíbená mezi těmi, kteří usilují o růst svalové hmoty a zlepšení výkonnosti při cvičení.

Ačkoli výzkum, který by toto tvrzení podpořil, chybí, někteří lidé spekulují, že cyklická dieta je lepší než standardní verze pro zvýšení síly a svalové hmoty.

Je to totéž jako cyklování sacharidů?

Cyklická ketogenní dieta je často přirovnávána k cyklování sacharidů - není to však totéž.

Cyklická dieta zahrnuje omezení sacharidů v určitých dnech v týdnu a zvýšení jejich příjmu v jiných dnech. Obvykle je každý týden rozdělen na 4-6 dní s nižším příjmem sacharidů a 1-3 dny s vyšším příjmem.

I když je metoda stejná, cyklování sacharidů nesnižuje celkový příjem sacharidů natolik drasticky, aby bylo možné dosáhnout ketózy.

Cyklování sacharidů se často používá k podpoře hubnutí, zvýšení sportovního výkonu a podpoře růstu svalové hmoty (4, 5, 6).

Shrnutí:

 • Cyklická keto dieta spočívá v modifikaci standardní keto diety o dny s vyšším příjmem sacharidů, aby se tělo dostalo do ketózy a zase z ní.

Pravidla cyklické ketogenní diety

Pro cyklickou ketogenní dietu neexistuje žádný standardní soubor pravidel.

Každý, kdo ji chce zahájit, by však měl dodržovat standardní ketogenní dietu 5-6 dní v týdnu a přidat 1-2 dny s vyšším příjmem sacharidů.

Dodržujte standardní keto dietu 5-6 dní v týdnu

Během standardních ketogenních dnů je důležité konzumovat 20-50 gramů sacharidů denně.

Během této fáze cyklické keto diety by zdravé tuky měly dodávat přibližně 65-90 % celkového příjmu kalorií.

Mezi možnosti zdravých tuků patří např:

 • vejce
 • avokádo
 • plnotučné mléčné výrobky
 • ořechy a semínka s nízkým obsahem sacharidů
 • ořechová másla
 • tučné maso
 • MCT olej

Bílkoviny by měly tvořit přibližně 10-30 % celkových kalorií, zatímco příjem sacharidů je obvykle omezen na méně než 5 % (7).

Nezapomeňte dodržovat standardní keto dietu 5-6 dní v týdnu.

Spotřebu sacharidů zvyšte 1-2 dny v týdnu

Druhá fáze cyklické keto diety spočívá v tom, že si zvolíte 1-2 dny v týdnu, kdy "doplníte" zásoby glykogenu.

V této době byste měli konzumovat více sacharidů, abyste se dostali z ketózy.

Doporučené  poměry:

 • Sacharidy by měly tvořit 60-70 % vašich celkových kalorií.
 • Bílkoviny by měly tvořit 15-20 % celkových kalorií.
 • Tuky by měly tvořit jen 5-10 % celkových kalorií.

Ačkoli cílem refeedingové fáze je zvýšit počet sacharidů, záleží také na jejich kvalitě.

Místo spoléhání se na nezdravé zdroje, jako je bílý chléb a pečivo, byste měli většinu sacharidů získávat ze zdravých zdrojů.

Mezi příklady výživných, komplexních sacharidů patří např:

 • sladké brambory
 • máslová dýně
 • hnědá rýže
 • oves
 • quinoa
 • celozrnné těstoviny nebo těstoviny z hnědé rýže
 • fazole a čočka

Tyto sacharidy mají vysoký obsah vitamínů, minerálů a vlákniny, které dodávají tělu energii a udržují stabilní hladinu cukru v krvi.

Vyhýbejte se potravinám a nápojům s vysokým obsahem cukru - jako jsou sladkosti, džusy, limonády a koláče - protože postrádají živiny a vedou k nepravidelnosti hladiny cukru v krvi, což může způsobit zvýšený hlad a podrážděnost (8, 9).

Rychlý návrat do ketózy

Po dnech s vysokým obsahem sacharidů, byste měli zvážit přerušovaný půst, abyste se rychleji vrátili do ketózy.

Nejběžnější metoda přerušovaného půstu zahrnuje 16 hodin denního půstu.

Doporučuje se také vysoce intenzivní trénink ve dnech následujících po refeedingu, abyste dosáhli ketózy a zároveň optimalizovali růst svalů.

Shrnutí:

 • Při cyklické keto dietě dodržujete většinu dní v týdnu standardní ketogenní dietu a poté se několik dní v týdnu "přikrmujete" potravinami bohatými na sacharidy.

Potenciální výhody cyklické ketogenní diety

Výzkum cyklické ketogenní diety je velmi omezený. Přesto může přinášet výhody.

Může napomáhat nárůstu svalové hmoty

Při dodržování velmi nízkosacharidové diety, jako je keto dieta, dochází k potlačení tvorby svalů - neboli anabolických - hormonů, jako je inzulin (10, 11).

Inzulín reguluje růst svalů tím, že propouští aminokyseliny a glukózu do svalových buněk, čímž zvyšuje syntézu bílkovin a snižuje jejich odbourávání ve svalové tkáni (12).

Použití cyklické keto diety ke strategickému zvýšení hladiny inzulinu v určitých dnech by vám mohlo umožnit využít anabolických účinků inzulinu k podpoře růstu svalů.

Může zvýšit výkonnost u sportovců

Doplňování sacharidů může prospět elitním sportovcům, kteří dodržují velmi nízkosacharidovou dietu.

Jedna studie na 29 elitních závodnících v chůzi zjistila, že sportovcům prospívá pravidelný příjem vysokého množství sacharidů - i když netestovala konkrétně cyklickou keto dietu.

Studie odhalila, že u chodců, kteří před tréninky dostávali pravidelný přísun vysokého obsahu sacharidů, došlo k výraznému zlepšení výkonnosti ve srovnání s těmi, kteří dodržovali standardní keto dietu (13).

Vědci dospěli k závěru, že u sportovců, kteří pravidelně konzumovali velké množství sacharidů, došlo ke zlepšení výkonnosti, zatímco u těch, kteří dodržovali přísnou keto dietu, nikoli.

Snižuje vedlejší účinky související s keto

Ketogenní dieta je spojena s nepříjemnými vedlejšími účinky souhrnně označovanými jako keto chřipka.

Mezi příznaky keto chřipky patří nevolnost, únava, bolesti hlavy, zácpa, slabost, potíže se spánkem a podrážděnost (14).

Tyto příznaky se objevují, když se vaše tělo snaží přizpůsobit používání ketonů jako primárního zdroje paliva.

Cyklická konzumace sacharidů 1-2 dny v týdnu může tyto příznaky zmírnit.

Přidává do stravy více vlákniny

Zácpa je častým problémem těch, kteří poprvé přecházejí na keto dietu. Je to proto, že někteří lidé mají problém získat dostatek vlákniny při stravě s vysokým obsahem tuků a velmi nízkým obsahem sacharidů.

I když je možné přijímat dostatek vlákniny i při standardní keto stravě, přechod na cyklickou ketogenní dietu to může výrazně usnadnit.

Ve dnech konzumace komplexních sacharidů jsou povoleny sacharidy s vysokým obsahem vlákniny, jako je oves, sladké brambory, fazole a quinoa.

Usnadňuje dodržování keto diety

Keto dieta je spojována s různými zdravotními přínosy, jako je snížení hmotnosti, kontrola hladiny cukru v krvi a snížení rizika srdečních onemocnění. Přesto může být obtížné ji dlouhodobě dodržovat (15).

Možné nevýhody

Vzhledem k tomu, že výzkum cyklické keto diety je omezený, její vedlejší účinky jsou z velké části neznámé.

Dokud nebudou studie o této dietě dokončeny, není možné určit její úplné účinky.

Mějte na paměti, že mnoho lidí může ve dnech konzumace komplexních sacharidů sníst příliš mnoho kalorií, což působí proti přínosům standardní keto diety při hubnutí.

Také je třeba poznamenat, že přechod ze standardní na cyklickou keto dietu může mít za následek dočasné zvýšení hmotnosti - především kvůli nadbytečné vodě, která se zadržuje při konzumaci potravin s vysokým obsahem sacharidů.

Tělo totiž ukládá každý gram sacharidů do svalů spolu s nejméně 3 gramy vody (16).

Pro ty, kteří chtějí zvýšit svalovou hmotu nebo zlepšit sportovní výkon, není známo, zda je cyklická keto dieta účinnější než standardní.

Vzhledem k tomu, že výzkum podporuje standardní keto dietu pro růst svalové hmoty a výkonnost při cvičení u sportovců, nemusí být přechod na cyklickou keto dietu pouze kvůli těmto výhodám nutný (17, 18).

Shrnutí:

 • Ačkoli je o možných vedlejších účincích cyklické keto diety známo jen málo, může se snadno stát, že ve dnech konzumace komplexních   sacharidů zkonzumujete příliš mnoho kalorií.

Závěr

Cyklická ketogenní dieta zahrnuje dodržování standardní keto stravy 5-6 dní v týdnu, po kterých následují 1-2 dny s vyšším příjmem sacharidů.

Ačkoli se tvrdí, že tato metoda snižuje příznaky keto chřipky, zvyšuje sportovní výkon a podporuje růst svalů, výzkumy o její účinnosti a možných nevýhodách chybí.

Bez ohledu na to, jaký typ keto diety si zvolíte, je vždy důležité vybírat zdravé, na živiny bohaté potraviny, abyste dosáhli svých cílů.

Chitomax a Fenuprim - přirozená a účinná cesta nejen k hubnutí

  Dr. Sam Robbins a Dr. Carmen Cooper

Využití Chitosanu jako přírodního a bezpečného blokátoru tuků k pomoci při snižování tělesné hmotnosti BEZ negativních vedlejších efektů, bez léků s vedlejšími účinky, bez nutnosti změny jídleníčku a bez cvičení (stejně efektivně jako s léky kterými jsou  Alli® a Xenical®). Chitosan je účinný přírodní lék a účinná altrenativa.

Jako doplněk stravy je Chitosan prodáván více než 20 let v Evropě a Japonsku s přívlastkem "blokátor tuků". Chitosan je často zmiňován i jako "Magnet na tuky", "Houba na tuky" a nebo "Past na tuky". Všechna tato přirovnání jsou správná, protože Chitosan přitahuje tuk, navazuje ho na sebe, a zachytává tuky v trávicím ústrojí.

Jak funguje

Jakmile se aktivuje v žaludku, naváže na sebe tuky a tukové kyseliny a skrz trávicí ústrojí je vyvede pryč z těla bez toho, aby se dostaly do organizmu. To pomáhá efektivně snížit množství kalorií vstřebaných do těla z potravy.

Studie potvrdily, že chitosan dokáže přitáhnout a navázat množství tuků rovnající se více než 6ti násobku vlastní hmotnosti přípravku. Chitosan působí přirozeně v organizmu a pomáhá odstarnit nadbytečný tuk z potravy, podporuje zdravou tělesnou hmotnost a udržuje zdravou hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi. Nemá vedlejší účinky.

Jak se CHITOMAX odlišuje od chitosanu?

Chitomax je vysoce kvalitní chitosan, který byl speciálním patentovaným postupem upraven tak, aby se zlepšila jeho rozpustnost v žaludeční kyselině a zvýšila jeho schopnost vázat tuky. Standartní Chitosan se musí úplně rozpustit v žaludeční kyselině, aby mohl účinně působit, což trvá u standartních produktů z chitosanu minimálně 60 minut a navíc s menší účinností.

V laboratorních podmínkách bylo změřeno, že patentovaný Chitomax mnohem účinněji a rychleji váže triglyceridy než jiné chitosanové produkty. (viz graf)

Takto zvýšená účinnost je zajištěna vysokou rychlostí s jakou se Chitomax rozpouští v žaludku, vysokou hustotou a molekulární hmotností Chitomaxu.

Chitomax tak může být užíván s jídlem, nebo těsně před ním, na rozdíl od běžných chitosanových produktů, které je třeba užívat nejméně 30 minut před jídlem.

Nemusíte užívat 30 minut před jídlem, ale před i při jídle

Užívání Chitomaxu:

Pro štíhlou postavu: těsně před jídlem užívat 1-2 kapsle, zapít sklenicí vody

Pro očistu organizmu: před spaním (cca ve 22 hodin) 1 kapsli zapít sklenicí vody

Balení: 60 kapslí

Kapsle: 540 mg, z toho 40 mg vitamínu C. Neobsahuje plnidla ani konzervační látky.

Výrobce: Pharmacopea, Anglie

Princip působení Chitomaxu:

Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje hladinu škodlivého cholesterolu v krvi. Na rozdíl od ostatních druhů vlákniny, ChitomaxTM po styku se žaludeční kyselinou získává pozitivní náboj. Kationty, které takto vzniknou, mu dávají právě schopnost vázat tuky na rozdíl od jiných druhů vlákniny.

U ChitomaxuTM byla fyzikální struktura chitosanu upravena, takže polymer je otevřen k rychlejšímu průniku ke skupinám aminokyselin, což vede k zrychlené rozpustnosti v žaludeční kyselině. Proto má ChitomaxTM tak mnohem vyšší schopnost vázat tuky než běžné produkty z chitosanu.

Hubnutí

Při průchodu do tenkého střeva se vytvoří gelová struktura, která okolo částic tuku vytvoří ochranou mřížku. Přirozeným způsobem tak podporuje hubnutí

Očista organizmu

Zabraňuje vstřebávání škodlivých složek potravy organismem a vylučuje toxické látky (soli těžkých kovů – olovo, rtuť, kadmium, radionuklidy, chemická barviva)

Střevní mikroflora

Obnovuje mikroflóru zažívacího traktu a odstraňuje dysbakteriózu. Normalizuje trávicí proces. Díky kladnému náboji zabraňuje osvojení záporně nabitých tuků, spojuje se s nimi a odstraňuje je v nezměněné podobě spolu s výkaly

Krevní tlak

Snižuje krevní tlak, odstraňuje negativní působení kuchyňské soli (NaCI) při hypertenzi. Tento efekt je podmíněný tím, že Chitomax (kladný iont) se spojuje s iontem chóru z kuchyňské soli (záporný iont) a odstraňuje ho spolu se stolici a zabraňuje vytvoření angiotenzinu = látky vyvolávající prudké stažení cév, které způsobuje zvýšení arteriálního tlaku

Cholesterol

Snižuje hladinu lipidů (tuků v krvi), tedy i cholesterolu na normu, spojuje se s žlučovou kyselinou, pomocí níž se cholesterol vstřebává

Rakovina

Chitomax má alkalické pH, proto vytváří vhodné prostředí na aktivizaci lymfocytů, které ničí cizorodé a zhoubné buňky, Je tedy imunokorektorem.
Protože je schopný přilnout k vnitřnímu povrchu cév, zabraňuje metastazování rakovinových buněk, v lymfatických a cévních cestách brání jejich přenosu do dalších orgánů

Potlačuje rakovinovou intoxikaci, obnovuje apetit, zabraňuje rakovinové kachexii (rychlé ztrátě váhy nemocných se zhoubnými novotvary). Vhodná je kombinace s extraktem a spórem z Duanwood Red Reishi "houby nesmrtelnosti"

Cevní systém

Zlepšuje mikrocirkulaci tkaniv, odstraňuje stažení cév zejména nejmenších kapilár. Zlepšuje drenážní vlastnosti (schopnost očisty) lymfatického systému, který je hlavním místem hromaděni toxických látek a nejhůře se poddává detoxikaci, očišťuje vnitřní stěny cév

Prevence diabetu

Snižuje hladinu cukru v moči a u nemocných s nadbytečnou váhou a působí jako profylaktický prostředek při riziku vzniku cukrovky

FENUPRIM

 chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová

FENUPRIM jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě sacharidy to co jim zabraňuje zhubnout. Přípravek Fenuprim je navržen, tak že účinkuje právě na tuto problematickou oblast stravování. Navíc obsahuje Chitomax, takže i o nežádoucí tuky v potravě je „postaráno“.

FENUPRIM – složení produktu bylo vytvořeno a vyladěno na základě poznatků tradiční čínské medicíny. Kromě formování postavy má řadu pozitivních účinků na lidský organizmus. Přispívá tak nejen ke kráse, ale i ke zdraví. Splňuje základní předpoklad celostního působení.

Složení Fenuprimu:

Složení jedné tobolky:

 • Fenugreek extrakt, pískavice extrakt 350 mg
 • Chitosan (Chitomax) 150 mg
 • Gymnéma lesní 70 mg
 • Skořicovník (extrakt z kůry) 70 mg
 • ALA – kyselina afalipoová 45 mg

Balení: 90 kapslí

Kapsle: 685 mg

Užívání Fenuprimu:

5 minut před jídlem užívat 2 kapsle, zapít nejméně 200 ml vody

Výrobce: Pharmacopea, Anglie

Zkušenosti s Fenuprimem

Je mi 60 let a při náhodné kontrole u lékaře mi naměřili zvýšený cukr. Hledal jsem proto, jak tuto svou situaci řešit a našel jsem stránky Superionherbs, které nabízejí přírodní produkty k řešení různých zdravotních problémů, jako např. nadváha, cukovka, zvýšený cholesterol, imunita, apod. Vybral jsem si přípravek Fenuprim a po jeho měsíčním užívání, úpravě jídelníčku a omezení řepného cukru se dostavily výsledky. Zhubnul jsem 8 kg a při pravidelných měřeních glukometrem jsem se dostal na uspokojivé hodnoty hladiny cukru v krvi. S výrobkem jsem maximálně spokojen a rozhodně jej doporučuji.

57let, Fenuprim jsem užívala 1,5 měsíce, před snídaní (jediné jídlo se sacharidy), pro obnovu hubnutí, které jsem musela s výživovou poradkyní zahájit kvůli artroze 3.stupně v koleni. Při užívání opět pocit lehkosti a vitality.

Fenuprim užívám již druhé balení zhubla jsem a jsem moc spokojená. Hladinu cukru se dozvím až u p,doktorky při kontrole. Objednávám další balení.

za mne,funguje to! Co si budeme vykladat…vek,sedime po cely den v praci bez pohybu a penize a prostor,abychom drzeli diety neni. Pri nastupu do prace jsem behem pul roku nabrala 6kg a nemam cas ani penize se hybat ci nakupovat ,,vychytane potraviny,, Uzivam 14dni Fenuprim, 3x denne po 2kapslich, vzdy pred jidlem a zapiji 2dc vody a mam 2kg za 2tydny dole. Pravda nejim nyni pecivo,ale jinak mi prijde, ze jsem se nikterak neomezila v jidle,naopak,krom vynechani peciva, se i navecer futruji.

CHITOMAX           FENUPRIM

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           DUBEN 2024 - 31 článků

                KVĚTEN 2024 - 19 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

 • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
 • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života